Sample Module

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

Dobrý den do poradny, obracím se na Vás s prosbou o radu. Ocitám se delší období v jakémsi začarovaném kruhu a nevím, kudy z něj. Dlouhodobě se mi nedaří najít zaměstnání, protože nejspíše nedělám dobrý dojem při pohovorech. Přisuzuji to částečně také neuspokojivému partnerskému soužití. Poslední vztah skončil po cca roce a půl a po celou jeho dobu jsem měl a stále mám tzv. anejakulaci. Pravděpodobně jde o nějaký "blok" z minulosti. Masturbací o samotě však ejakulace dosáhnu. S poslední partnerkou jsem byli u sexuologa, avšak jeho terapie se minula účinkem. Nyní jsem objevil informaci, která mou situaci činí ještě trýznivější. Anejakulace může mít (a vlastně přímo měla) zásadní vliv na přilnutí případné partnerky. Zjednodušeně se dá mluvit o absenci chemické reakce ve smyslu není sperma, není láska. Vůbec nevím, jak z této situace ven. Nyní pracuji na novém vztahu, protějšek už o mém problému ví a jak pozoruji, láska se opět nerodí, i když si na všech dalších úrovních rozumíme. Je to pro mě doslova začarovaný kruh. A s neúspěchem při nalezení práce souvisí tak, že pokud nemám v pořádku partnerství, neumím asi působit příznivě při pohovorech. Děkuji za Vaši radu, jak tento kruh přetnout.

Dobrý den,

Díky za vaši důvěru.  Chápu, že problém, který popisujete je pro vás jako pro muže nepříjemný. Ovšem touto formou příliš nedokážu poradit. Na základě popsaných informací je možné, že vaše obtíže mají psychologicky hlubší charakter, než aby bylo možné řešit je online. Avšak neklesejte na mysli. Vidím jako pozitivní, že se nevzdáváte a snažíte se aktivně vyhledat pomoc. Doporučuji začít spolupracovat s profesionálním psychoterapeutem, vzhledem k momentální nezaměstnanosti zřejmě ideálně placeným z vašeho pojištění, abyste nemusel vynakládat peníze navíc. Pokud se vám žádný takový psychoterapeut nedaří v okolí najít, napište mi město, odkud jste, případně kam je pro vás přijatelné dojíždět. Pokusím se vám vyhledat nějaký vhodný kontakt.  

 

S přáním všeho dobrého

 

Jarolímek