Sample Module

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

Dobrý den, potřebuju poradit, protože už nevím jak dál. S mým manželem jsme spolu už čtvrtý rok ale před 8. měsíci měl poměr s jednou ženou. Bohužel je v osmým měsíci těhotenství. Když jsme to zjistili tak manžel slíbil, že o to dítě nebude mít zájem. Jenže před týdnem mi oznámil,že o dítě má zájem, nechá se zapsat jako otec, ale chce zůstat se mnou. Snažil se i o to abych to dítě přijmula a dovolila mu aby mohlo být u nás doma a pomohla mu s výchovou. Bohužel já tohle nějak nemůžu překonat. Ale nedokážu žít bez svého manžela. Děkuji moc za radu

Dobrý den,

díky za Váš mail. Moc ale nevím na co odpovídat. Pokud se ptáte na to, zda muže opustit nebo souhlasit s výchovou dítěte, které je jeho a milenky, tak nemám odpověď. Jsem si jistý, že jde o příliš důležité rozhodování, než aby bylo možné odbýt jedním mailem. Hlavní je, co jste vy konkrétně ve vztahu ochotna tolerovat a snést. Každý má své hranice jinde.

Pro mnoho žen by bylo nepřípustné, aby tolerovaly partnerovu nevěru i bez příchodu na svět potomka, který z ní pochází. Zdá se, že to není Váš případ. Pokud si nejste jista rozhodnutím, je na místě o svém problému pohovořit s někým nestranným. Doporučuji zvážit například zavolat na nějakou linku důvěry. Seznam linek můžete nalézt na webu www.capld.cz. Možná by stálo za to zvážit i návštěvu manželské poradny či párové psychoterapie spolu s partnerem.

S přáním všeho dobrého Jarolímek