Sample Module

Lorem Ipsum is simply dummy text of the printing and typesetting industry. Lorem Ipsum has been the industry’s standard dummy text ever since the 1500s, when an unknown printer took a galley of type and scrambled it to make a type specimen book.

Prosím o radu,trápím se,nemám se kde svěřit vypovídat a kdo mi poradí co dělat,jsem už na tom psychycky špatně,nemám fin.prostředky na psych.poradny nějaký odkaz na poradnu kde to semnou i rozeberou existuje? zoufale prosím o záchranu jednoho človíčka děkuji Romana

Dobrý den, Romano, pokud jste na tom, jak píšete, psychicky špatně, ale nemáte prostředky na placenou terapii, existuje několik možností. Tou první je volání na některou z linek důvěry. Kontakty naleznete na www.capld.cz. Hovory jsou většinou hrazeny podle vašeho tarifu, většinou jako volání na pevné linky. Druhým způsobem jak si obstarat pomoc, jsou krizová centra. Slouží pro okamžiky krize, kdy už nevíte kudy kam a cítíte, že potřebujete nezbytně pomoc. Adresář s kontakty naleznete třeba zde: http://www.remedium.cz/vzdelavaci-programy/adresar-krizovych-sluzeb/zobrazit_krizova_centra.php.

Měla byste vědět, že pro psychologicky dlouhodobější práci je vhodné vyhledat psychoterapeuta, ve vašem případě takového, který má smlouvu s vaší pojišťovnou. Takového terapeuta je třeba "googlit", nějaký komplexní adresář jsem na internetu nenašel. Velmi doufám, že se vaše obtíže brzy vyřeší a záchrana se podaří.

S přáním všeho dobrého Jarolímek